پیش ثبت‌نام ۶۰۰ رسانه برای حضور درنمایشگاه مطبوعات
ثبت نام اولیه ۶۰۰ متقاضی برای حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات تایید شد.

اقتصاد خلاق: بنابر اعلام کمیته اطلاع رسانی بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، با پایان یافتن مهلت پیش ثبت نام نمایشگاه مطبوعات در پایان روز شنبه ۶ شهریورماه، ثبت نام اولیه ۵۴۲ رسانه و ۵۶ متقاضی در بخش سایر (روابط عمومی سازمان‌ها و نهادها، ادارات کل ارشاد به نمایندگی از رسانه های منطقه ای و محلی، خدمات و صنایع مرتبط) تایید شد.

۲۰ خبرگزاری، ۹۹ پایگاه خبری اینترنتی، ۵۰ روزنامه، ۱۴ موسسه مطبوعاتی (۶۳ رسانه)، ۷۸ هفته نامه، ۴۰ دوهفته‌نامه، ۱۲۲ ماهنامه، ۲۳ دوماهنامه و ۴۷ فصلنامه و... از جمله رسانه‌هایی هستند که روند پیش ثبت نام آنها به تایید رسیده است.

بنا بر این گزارش، متقاضیانی که ثبت نام آنها به تایید نرسیده است، می‌توانند با کمیته اجرایی این ستاد از طریق شماره تلفن‌های ٨٤٠٩٥١٧٩، ٨٤٠٩٥١٦٨ و ٠٩٣٦٤٣٤٨٠٠١ تماس بگیرند تا در صورت امکان مشکل ثبت نام را رفع کنند.

بعد از پالایش اطلاعات رسانه‌هایی که در وبسایت نمایشگاه پیش ثبت نام انجام داده‌اند، تعداد دقیق رسانه‌ها، متراژ پایه برای غرفه‌ها و همچنین تعرفه دریافتی همراه با متراژ قطعی متقاضیان (بر اساس نقشه و فضای در اختیار نمایشگاه) اعلام خواهد شد که بنابر تصمیم ستاد برگزاری، تمامی رسانه‌های بخش خصوصی از تخفیف ۶۰ درصدی برخوردار هستند.

لازم به یادآوری است ثبت نام قطعی بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با امکان انتخاب محل غرفه توسط خود رسانه‌ها و به صورت الکترونیک انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر