انگلیس در فکر افزایش صادرات موسیقی
آژانس ترویج صادرات تجاری سنت لوسیا با همکاری وزارت صنایع خلاق انگلیس در صدد افزایش صادرات موسیقی هستند.

اقتصاد خلاق: در ادامه تلاش‌ها برای افزایش صادرات موسیقی، آژانس ترویج صادرات تجاری سنت لوسیا در همکاری با وزارت صنایع خلاق اعلام کردند که یک برنامه مشاوره‌ای را با هدف ارزیابی و گسترش صادرات صنعت موسیقی سنت لوسیا آغاز کرده‌اند.

"ساوند دیپلماسی" یک شرکت انگلیسی مشاوره فعال در زمینه توسعه بازار موسیقی طرف قرارداد بوده است تا یک چارچوب توسعه برای صنعت موسیقی ایجاد کند و راهبرد صادرات موسیقی را برای سنت لوسیا معرفی نماید. نمایندگان این شرکت طی روزهای 26 تا 31 ژانویه در این جزیره بودند و در خصوص صنعت موسیقی سنت لوسیا با فعالان این بخش و نهادها و افراد مختلف رایزنی کردند.

در خلال این قرارداد، مشاوران یک تجزیه و تحلیل را در خصوص وضعیت صنعت موسیقی سنت لوییس انجام دادند تا تاثیرات واقعی اقتصادی این صنعت و قابلیت بازاریابی برای بازارهای بین المللی را تعیین کنند. یک هدف مهم این طرح ابتکاری توسعه راهبرد صادرات موسیقی بود که فعالیت‌های آژانس ترویج صادرات تجاری سنت لوسیا را هدایت خواهد کرد. انتظار می‌رود که نتایج این تحقیق و بررسی، موجب تقویت همکاری بین این آژانس و وزارت صنایع خلاق برای ترویج مشارکت در صنعت موسیقی شود.

مدیر اجرایی این آژانس خانم ژاکلین امانوئل فلود به این مساله اشاره کرد که این قرارداد مرحله نخست از 2 رویکرد مهم به سوی افزایش صادرات موسیقی خواهد بود. مرحله دوم این پروژه توسعه هنری در آمادگی برای عرضه بین‌المللی و شبکه را بررسی خواهد کرد. خانم فلود تاکید کرد که یافته‌ها و نتایج نهایی این قرارداد، رویکرد راهبردی را در اختیار آژانس قرار می‌دهد تا تولیدات صنعت موسیقی را توسعه و ترویج دهد.

درباره آژانس ترویج صادرات تجاری سنت لوسیا

آژانس ترویج صادرات تجاری سنت لوسیا در واقع آژانس ترویج و صادرات تجاری ملی دولت سنت لوسیا است و تلاش‌ها برای توسعه صادرات ملی این جزیره را هدایت می‌کند. هدف کلی افزایش حجم و ارزش صادرات سنت لوسیا است.

 

برای دریافت آخرین مطالب و گزارشات درباره اقتصاد و صنایع خلاق ایران و جهان عضو کانال «اقتصاد خلاق» در تلگرام شوید

منبع: stlucianewsonline.com